Skontaktuj się z naszym doradcą:    609 772 931 Kontakt z doradcą

Centrum Finansowe Gniezno baner

Doradztwo Finansowe

Ubezpieczenia Kredyty Inwestycje Finanse

U nas ubezpieczysz siebie i swoją rodzinę, a także dom, samochód lub firmę. W ofercie mamy też różnego rodzaju kredyty, jak również możliwości inwestycyjne.
Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych usługach lub produktach finansowych, skontaktuj się z naszym biurem. Chętnie doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania.

Zainwestuj swoje pieniądze i pomnóż swój kapitał

Zapoznaj się z możliwościami inwestowania pieniędzy

Jeżeli masz zgromadzony pewien kapitał i nie chcesz, aby zaczął on tracić na wartości, a wręcz na odwrót – systematycznie wzrastał, dobrze jest rozważyć jakąś formę zainwestowania go. Uchroni Cię to przed niekontrolowanym „rozejściem się” oszczędzonych już pieniędzy, a tak bywa, gdy mamy odłożoną jakąś kwotę i po trochu zaczynamy sobie te pieniądze wydawać. Oferta inwestycyjna zmienia się bardzo dynamicznie, dlatego jeśli tylko myślisz o takiej formie oszczędzania i pomnażania swoich pieniędzy, najlepiej skontaktuj się na bieżąco z doradcą finansowym, który pomoże Ci przeanalizować rodzaje i możliwości zainwestowania Twojego kapitału, abyś mógł zacząć czerpać z niego realny zysk.
Martwisz się, że nie masz wystarczających środków, aby zacząć je inwestować? Nie musisz mieć ogromnych zasobów pieniędzy, żeby móc na nich zarabiać. Możesz zainwestować już 10 000 zł i patrzeć, jak Twój kapitał rośnie.
W Centrum Finansowym w Ziemowicie do Twojej dyspozycji zawsze pozostaje doradca, który odpowie na wszystkie Twoje pytania związane z inwestycjami.

Doradztwo inwestycyjne Gniezno

Efektywny zysk z inwestycji z grupą kapitałową Aegon

Zainwestuj mądrze swoje pieniądze lub połącz możliwość ubezpieczenia z inwestowaniem

Jeśli myślisz o oszczędzaniu pieniędzy, na pewno słyszałeś o lokatach bankowych. Polega to w skrócie na tym, że lokujesz swoje pieniądze w banku na określony czas, po czym Twoja kwota wzrasta o ustaloną z góry roczną stopę procentową. Niestety oprocentowanie na lokatach jest zazwyczaj bardzo niskie, i nawet jeśli zamrozisz swoje pieniądze na kilka lat, to nie zarobisz na tym zbyt dużo.

Jeżeli chcesz mieć możliwość bardziej efektywnego pomnożenia swojego kapitału, warto rozważyć inwestycje. Mądrze zarządzane pieniądze dadzą Ci wtedy zysk nieporównywalnie wyższy niż w przypadku lokat bankowych.

Jeżeli myślisz również o ubezpieczeniu na życie czy też zabezpieczeniu na przyszłą emeryturę, możesz połączyć możliwość ubezpieczenia z inwestycjami. W takim wypadku część Twojej składki będzie przeznaczana na Twoje ubezpieczenie, a część będzie inwestowana, co oznacza, że będzie przynosiła zysk, dzięki czemu Twój gromadzony kapitał będzie stale rósł.

Taką formę inwestowania, jak również wiele innych, oferuje uznana grupa kapitałowa Aegon. Więcej o jej ofercie przeczytasz tutaj ».

Możesz też na bieżąco śledzić analizę stóp zwrotów tutaj ».

Jeżeli interesują Cię możliwości czerpania zysku z inwestycji, umów się na spotkanie z naszym doradcą. Przedstawi Ci on szczegóły oferty oraz wyjaśni, w jaki sposób możesz inwestować swoje pieniądze, aby realnie na tym zyskać.

Oferujemy inwestycje: Aegon

Doradztwo inwestycyjne Gniezno

Dane kontaktowe

 • Centrum Finansowe w Ziemowicie
 • ul. Roosevelta 96
 • 62-200 Gniezno
 • tel.: 61 425 40 88
 • kom.: 609 772 931
 • e-mail:
 • strona internetowa: www.centrumfinansowe.gniezno.pl
 • Godziny otwarcia biura:
 • pn. - pt.: 8.00 - 16.00
 • sob.: nieczynne
 • NIP: 784-175-28-19
 • REGON: 300101708