Skontaktuj się z naszym doradcą:    609 772 931 Kontakt z doradcą

Centrum Finansowe Gniezno baner

Doradztwo Finansowe

Ubezpieczenia Kredyty Inwestycje Finanse

U nas ubezpieczysz siebie i swoją rodzinę, a także dom, samochód lub firmę. W ofercie mamy też różnego rodzaju kredyty, jak również możliwości inwestycyjne.
Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych usługach lub produktach finansowych, skontaktuj się z naszym biurem. Chętnie doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania.

Nie musisz czekać latami, aż odłożysz odpowiednią kwotę

Zrealizuj swoje plany już dziś dzięki przystępnej ofercie kredytowej

Chcesz spełnić swoje marzenie i kupić motocykl? Albo wybudować swój własny dom dla Ciebie i Twojej rodziny? Planujesz jakiś większy wydatek, który wymaga zaciągnięcia kredytu? A może chcesz rozwinąć swoją firmę, ale aktualnie brakuje Ci na to środków? Zrób to z rozsądkiem. Nie pożyczaj pieniędzy w podejrzanych parabankach czy niesprawdzonych placówkach. Zapytaj naszego doradcę o możliwości i szczegóły brania kredytu. Wyjaśnimy Ci wszystko, co jest związane z przygotowaniem do kredytu, z warunkami, jakie musisz spełniać czy też z obowiązkami, jakim będziesz podlegał. Spotkaj się z nami, aby przeanalizować Twoją sytuację finansową i wybrać kredyt, który będziesz mógł bezpiecznie spłacać, a swoje plany i marzenia zrealizujesz już teraz.

Broker ubezpieczeniowy Gniezno

Wybierz dla siebie najkorzystniejszy kredyt

Zapoznaj się z ofertami kredytów, abyś mógł wybrać ofertę odpowiednią dla siebie

Na pewno wiesz, że ofert kredytowych jest na rynku bardzo wiele. Każdy bank ma ich w swojej ofercie przynajmniej kilka. W zależności od Twoich potrzeb finansowych oraz celu, na jaki potrzebujesz pieniędzy, pomożemy Ci dobrać odpowiedni kredyt z korzystnym oprocentowaniem oraz wysokością rat, które będziesz w stanie spokojnie spłacać.

My posiadamy duże doświadczenie w pośrednictwie kredytowym. Ty nie musisz się na tym znać. Odwiedź nasze Centrum Finansowe w Ziemowicie, a my wyjaśnimy Ci wszystkie zawiłości związane z kredytami, również te pisane małym druczkiem.

Jeśli już teraz masz pytania dotyczące kredytów, zadzwoń do nas: tel. 61 425 40 88.

Dobierz kredyt do celu, na jaki go potrzebujesz

Sprawdź, jakie istnieją rodzaje kredytów

W zależności od tego, na co potrzebujesz większej kwoty pieniędzy, banki przygotowują specjalne oferty kredytowe. Inny kredyt przygotowany jest na zakup lub budowę domu, inny dla studenta na edukację, a jeszcze inny na rozwój firmy. Poniżej przedstawiamy Ci krótkie informacje na temat najczęściej zaciąganych kredytów.

Kredyt konsumpcyjny – jest to kredyt, który przeznaczasz na konkretny cel, a jego zabezpieczeniem będą Twoje dochody lub poręczenie innej osoby. Taki kredyt możesz przeznaczyć np. na zakup samochodu. W zakres kredytu konsumpcyjnego wchodzi również kredyt studencki, który często daje możliwość uzyskania dobrego wykształcenia, a jego spłata rozpoczyna się dopiero po zakończeniu studiów.

Kredyt hipoteczny – rodzaj kredytu długoterminowego, dla którego zabezpieczeniem jest hipoteka. Możesz go wziąć np. wtedy, gdy posiadasz mieszkanie, ale chcesz wybudować dom – wówczas Twoje mieszkanie będzie stanowiło zabezpieczenie dla banku.

Kredyt mieszkaniowy – możesz go przeznaczyć na zakup domu lub mieszkania, na budowę domu, jego remont oraz inne wydatki związane z nieruchomością.

Kredyt firmowy – jest to kredyt przeznaczony dla podmiotów gospodarczych. Może być udzielany na rozwój firmy, jak również na spłacenie bieżących zobowiązań.

Na rodzaj kredytu wpływu wiele czynników, takich jak to, kim jest kredytobiorca, jaką kwotę chce pożyczyć, jak długo będzie ją spłacał, czy też jaki ma wkład własny. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaki kredyt będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie, skontaktuj się z nami telefonicznie lub przyjedź do naszego Centrum Finansowego w Ziemowicie.

Oferujemy kredyty: Alior Bank, Aureus, Getin Bank, Idea Bank, Nest Bank, Optima, SMS Kredyt, TAKTO, Vivus

Broker ubezpieczeniowy Gniezno

Dane kontaktowe

 • Centrum Finansowe w Ziemowicie
 • ul. Roosevelta 96
 • 62-200 Gniezno
 • tel.: 61 425 40 88
 • kom.: 609 772 931
 • e-mail:
 • strona internetowa: www.centrumfinansowe.gniezno.pl
 • Godziny otwarcia biura:
 • pn. - pt.: 8.00 - 16.00
 • sob.: nieczynne
 • NIP: 784-175-28-19
 • REGON: 300101708